ptx-group.com : Przecinarka do metalu

Nasza firma zajmuje się produkcją oraz sprzedażą wysokiej jakości urządzeń obrabiających. W naszej ofercie znajdują się między innymi frezarki, wiertarki, czy też przecinarki taśmowe. Ponadto oferujemy usługi serwisowe produktów z naszej oferty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, na której znajduje się szeroki wybór najwyższej klasy urządzeń.

Professional Trust Experience
Namiary adresowe
Ul. Gryfa Pomorskiego 1A , Kod 84-208
Miejscowość Kielno ,
pomorskie
Telefon 586 24 98 97
ptx-group.com
Skuteczne osuszacze ziębnicze

Sprężarki śrubowe, osuszacze ziębnicze i adsorpcyjne, a także kompresory - pełna pneumatyka w korzystnej cenie do zakupu na stronie internetowej http://www.pneuma.pl/ lub też w oddziale firmy P.H.U. Pneuma. Znajdź produkt jakiego szukasz i skontaktuj się z naszymi pracownikami. Serdecznie zapraszamy do kooperacji.

P.H.U. Pneuma
Namiary adresowe
Ul. Szczytniki nad Kaczawą 17 , Kod 59-216
Miejscowość Kunice ,
dolnośląskie
Telefon 768 62 30 77
www.pneuma.pl
Podajniki ślimakowe - http://mmiur.com

Szeroki asortyment oferowanych na naszej stronie podajników ślimakowych, ma dać państwu możliwość dokonania najlepszego z możliwych wyborów. Wszystkie odznaczają się wysokim stopniem eksploatacji urządzenia. Dostosowane się także do montażu w różnego rodzaju ciągnikach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą MMiUR.

Mechanika Maszyn i Urządzeń Rolniczych
Namiary adresowe
Ul. Przemysłowa 38 , Kod 62-100
Miejscowość Wągrowiec ,
wielkopolskie
Telefon 672 62 24 00
www.mmiur.com
http://www.kastell.pl/ - Maszyny czyszczące

Odwiedzając stronę http://www.kastell.pl/ znajdą Państwo między innymi profesjonalne maszyny czyszczące, które sprawdzą się podczas mycia większych powierzchni. Specjalistyczny sprzęt w sprzątaniu jest bardzo ważny i warto korzystać z możliwości jakie dajemy Państwu. Zamiatarki i odkurzacze przemysłowe - to wszystko znajdziecie u nas!

Kastell Sp. z o.o. Sp. k.
Namiary adresowe
Ul. Urodzajna 4 , Kod 54-067
Miejscowość Wrocław ,
dolnośląskie
Telefon 713 56 70 31
www.kastell.pl
Pompy dozujące typu CP-CM

Głównym przedmiotem naszej oferty są pompy dozujące. Dzięki nim nanoszenie odpowiedniej ilości materiału będzie łatwe i szybkie, co usprawni Twoją pracę i przyniesie Ci wiele powodów do zadowolenia. Jeżeli chcesz wiedzieć, jak szerokie zastosowanie mają nasze produkty - zapoznaj się z informacjami dostępnymi na naszej stronie internetowej.

Tech-Trade
Namiary adresowe
Ul. Wiśniowa 12 , Kod 80-180
Miejscowość BORKOWO ,
Pomorskie
Telefon 583 24 42 34
www.techtrade.pl
Firma Wenglorz - Redler

Wenglorz to firma posiadająca ogromne doświadczenie w handlu i ponad przeciętną wiedzę na temat sprzętu rolniczego. Oferujemy między innymi takie sprzęty jak podajniki kubełkowe, zbierakowe - popularnie zwane redlerami, czy też taśmociągi i inne maszyny oraz urządzenia. Zapraszamy wszystkich Państwa do odwiedzenia naszego serwisu http://wenglorz.pl/category/1/przenosniki-lancuchowe.

Wenglorz
Namiary adresowe
Ul. Polna 3 , Kod 11-100
Miejscowość Lidzbark Warmiński ,
warmińsko-mazurskie
Telefon 897 67 03 00
wenglorz.pl
http://bogart.info.pl - Pługi Lemken

Zamów oferowane przez firmę BOGART maszyny rolnicze, doskonale sprawdzające się w trudnych warunkach i dobrze znoszące intensywną, codzienną eksploatację. Przedsiębiorstwo BOGART dystrybuuje taki sprzęt, jak pługi Lemken. Są one niezbędne do przygotowania gleby pod zasiew i świetnie sprawdzają się w tej roli.

BOGART Tadeusz Bogacz
Namiary adresowe
Ul. Gniewkówiec 37a , Kod 88-180
Miejscowość Złotniki Kujawskie ,
kujawsko-pomorskie
Telefon 525 25 62 56
www.bogart.info.pl
www.soc-rates.pl - 2016