Nadanie kształtu i wymiaru dla kawałka metalu - frezowanie CNC

Nadanie wymarzonego kształtu i wymiarów Państwa kawałkowi metalu to już nie problem. Frezowanie CNC to sposób polegający na odpowiednim doborze ruchów obrabianego przedmiotu. Alternatywą jest cięcie laserem, które także jest w naszej ofercie. Ta nowoczesna metoda jest coraz częściej wybierana przez klientów, a polega na skupieniu wiązki na wybranym elemencie.

SPOROL
Namiary adresowe
Ul. Kunickiego 3 , Kod 80-453
Miejscowość Gdańsk ,
pomorskie
Telefon 602 68 41 76
www.sporol.pl
Toczenie cnc

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług przemysłowych. Przedsiębiorstwo FALCO s.c. proponuje toczenie CNC, które pozwoli na wykonanie precyzyjnych elementów. Jest to opcja idealna wszędzie tam, gdzie liczy się zmniejszenie strat w materiale, a także kiedy nacisk kładzie się na ciągłość i powtarzalność wymiarową produktów.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe FALCO s.c.
Namiary adresowe
Ul. Białowiejska 17 , Kod 06-100
Miejscowość Pułtusk ,
mazowieckie
Telefon 236 92 03 02
www.falco-pultusk.pl
Nekers - Obróbka stopów nieżelaznych

Rozbudowany park technologiczny pozwala naszej firmie na oferowanie szerokiego zakresu usług. Obróbka stopów nieżelaznych w Nekers odbywa się przy wykorzystaniu nowoczesnych frezarek i tokarek sterowanych numerycznie, co daje gwarancję uzyskania maksymalnej precyzji i detali zgodnych z zamówieniem klienta.

NEKERS Michał Paszek
Namiary adresowe
Ul. Maków 15 , Kod 43-300
Miejscowość Bielsko-Biała ,
śląskie
Telefon 601 62 59 62
www.nekers.com.pl
http://www.metal-technology.pl/

Na naszej stronie internetowej znajdziecie zakres oferty, jaką realizujemy dla naszych klientów. Znajdziecie w naszej firmie między innymi świadczone usługi cnc, dzięki którym możliwe jest uzyskiwanie precyzyjnych efektów końcowych. Świadczona jest u nas obróbka różnego typu materiałów. Możecie nam zlecić między innymi wykonywanie gięcia, cięcia, jak również wykrawania blach, metali. Zapraszamy!

Metal Technology sp. z o. o. spółka komandytowa
Namiary adresowe
Ul. Tytusa Chałubińskiego 8 , Kod 00-613
Miejscowość Warszawa ,
mazowieckie
Telefon 224 56 19 19
www.metal-technology.pl
Frezowanie Wrocław

Nasza firma z Wrocławia świadczy takie usługi jak frezowanie CNC. Pracujemy na niezawodnym sprzęcie do kompleksowej obróbki metali poprzez dłutowanie, toczenie, wytaczanie, frezowanie, dzięki któremu osiągamy wspaniałe efekty: pracujemy szybko i niezwykle dokładnie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług! Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zachwyceni ich doskonałą jakością.

Somet Zakład Mechaniczny
Namiary adresowe
Ul. Kwiatowa 33 , Kod 55-330
Miejscowość Źródła ,
dolnośląskie
Telefon 713 54 04 45
www.somet-met.pl
Plexi - na wymiar

Jedną ze specjalności naszej firmy jest obróbka tworzyw sztucznej, do czego wykorzystujemy nowoczesne maszyny oraz wiedzę naszych pracowników. Mamy możliwość uzyskiwania precyzyjnych rezultatów, a także ciąć plexi na wymiar zgodny z potrzebami zamawiającego - wystarczy telefon do Pleximac i przedstawić nam swoje potrzeby.

PLEXIMAC Krzysztof Makarewicz
Namiary adresowe
Ul. Lubajny 39 , Kod 14-100
Miejscowość Ostróda ,
warmińsko-mazurskie
Telefon 663 30 33 22
www.pleximac.pl
Interpart

Polecamy Państwu oferowane w naszym sklepie maszyny do drewna. W ramach prowadzonej przez nas działalności naszym klientom oferujemy także serwis, w którym naprawiamy Państwa maszyny. Możecie ponadto zakupić u nas zarówno urządzenia nowe, jak i używane, a także części zamienne do maszyn. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Interpart Aleksander Tybora
Namiary adresowe
Ul. Leśna 12 , Kod 77-200
Miejscowość Miastko ,
pomorskie
Telefon 598 57 35 13
www.inter-part.eu
http://kapeolaser.pl

Specjalistą w obróbce metali jest firma Kapeo Laser. Oferujemy między innymi cięcie laserem, który pozwala na bardzo precyzyjne dzielenie blach i innych. W naszych usługach mieszczą się również uniwersalne metody spawalnicze, gięcie, walcowanie, czy także malowanie. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

KAPEO Laser Sp. z o.o.
Namiary adresowe
Ul. Magnacka 4 , Kod 80-180
Miejscowość Kowale ,
pomorskie
Telefon 586 85 41 81
kapeolaser.pl
Spawarki inwertorowe

Inwestycja w dostępne w sklepie Weldcut spawarki inwertorowe zwróci Ci się już po krótkim czasie. To urządzenia, które zwiększą wydajność i ograniczą koszty obróbki metali w Twoim warsztacie czy na hali produkcyjnej. Są to sprzęty proste w użyciu, wyposażone w liczne udogodnienia, takie jak uchwyty czy przejrzysty panel sterowania.

Weldcut Łukasz Mielcarz
Namiary adresowe
Ul. Żabokliki-Kolonia 47 , Kod 08-110
Miejscowość Siedlce ,
mazowieckie
Telefon 662 79 28 75
www.weldcut.pl
www.zmmborkowscy.pl

Frezowanie i toczenie CNC to usługi, które są od wielu lat naszą specjalnością. Ważne jest dla nas to, że w naszej pracy używamy najlepszych i najnowocześniejszych maszyn. Zapewnia to bezpieczeństwo, precyzję i dokładność wykonywanych projektów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zakład Mechaniki Maszyn Borkowscy Spółka Jawna
Namiary adresowe
Ul. Otyńska 6 , Kod 54-426
Miejscowość Wrocław ,
dolnośląskie
Telefon 713 73 79 77
www.zmmborkowscy.pl
Wyżarzanie

Zajmujemy się tworzeniem projektów zarówno konwencjonalnych, jak i nowoczesnych obróbek cieplnych. Należy do nich między innymi hartowanie stali czy jej mechaniczne ulepszanie. W NanoStal przeprowadzamy symulacje komputerowe i badania dylatometryczne, w celu opracowania jak najbardziej wydajnej metody.

NanoStal Sp. z o.o.
Namiary adresowe
Ul. Mała 18 , Kod 25-012
Miejscowość Kielce ,
świętokrzyskie
Telefon 666 09 90 08
www.nanostal.com
http://www.holmex.pl/

Nasza firma posiada nowoczesny park maszynowy, dzięki któremu szybko i bardzo dokładnie wykonujemy toczenie cnc, a także takie usługi jak chociażby frezowanie. Pracujemy z różnorodnymi metalami kolorowymi, tworzywami sztucznymi, a także ze stalami konstrukcyjnymi. Więcej informacji o naszej działalności opublikowaliśmy naszej oficjalnej stronie internetowej.

HOLMEXX F.P.U.H. Stanisław Holcman
Namiary adresowe
Ul. Wieprz 1048 , Kod 34-122
Miejscowość Wieprz ,
małopolskie
Telefon 691 50 02 32
www.holmex.pl
Trzon J.C.

Jesteśmy profesjonalną firmą, która zajmuje się obróbką metali. Trzon J.C. świadczy usługi na terenie całego Górnego Śląska, a w jej ofercie znajduje się między innymi spawanie stali nierdzewnej, żaroodpornej, czarnej oraz aluminium. Ponadto, zajmujemy się nadzorowaniem oraz kontrolą jakości prac w przemyśle spożywczym i paliwowym.

http://www.bluehipo.pl/

Firma w swoich usługach oferuje obróbkę skrawaniem, czyli frezowanie CNC również możecie Państwo w naszym zakładzie uświadczyć. Dziś przedsiębiorstwo produkuje bardzo dobre formy wtryskowe, a obróbka metali jest bardzo ceniona wśród naszych kontrahentów. Frezowanie CNC w www.szybkiefrezowanie.pl to precyzyjna robota.

Bluehipo
Namiary adresowe
Ul. Wiczlińska 78D , Kod 81-578
Miejscowość Gdynia ,
Pomorskie
Telefon 503 12 30 09
www.bluehipo.pl
www.soc-rates.pl - 2016